LOGO
forum Logowanie Rejestracja Wypowiedz się
Jak oceniacie pracę SKAWIŃSKIEJ POLICJI???
Pokaż starsze wpisy
dodano 2010-11-06
~auto ~auto: Panowie Policjanci, na Ogrodach kradną koła i kołpaki. Ruszcie 4 litery.
dodano 2014-03-28
~Gość ~Gość: nie mogą... im też ukradli :))))
dodano 2014-03-28
~VLC ~VLC: Może ktoś wie czy ta niebieska Mazda na Ogrodach ma skradzione koła czy tylko właściciel jest w trakcie wymiany na zimowe?
dodano 2014-03-28
~....o... ~....o...: miał przebite wszystkie cztery to wymienia żeby jeździć
dodano 2014-03-28
~blebs ~blebs: Panowie!!! --  P  --
Busy które jeżdżą w Skawinie są przepełnione!!!
Piesi chodzą jak chcą szczególnie ul. Korabnicka Cmentarz!!!
Jak ktoś tu napisał jest was ponad 80 szt. 
Co? nie macie czasu? żeby się tym zając?
dodano 2014-07-23
~2014 ~2014: nagrać video i przesłać do prasy, wojewody, marszałka, starosty i radnych gminnych.

dodano 2014-07-23
~channel_19 ~channel_19: nie ostrzegać przez CB przed misiami i krokodylami jak czeszą busiarzy... niech bulą :)))
dodano 2014-07-23
~Gość ~Gość: zainteresować UKS / US, że nie dają paragonów.
dodano 2014-07-23
~gdzie oni są ~gdzie oni są: Głębokie żółte na skrzyżowaniach przy cmentarzu i Tesco, przejazd na czerwonym to domena panów kierowców. Królowie szos wiedzą, że drogówka przyjeżdża tylko do wypadków albo stoi gdzieś i kierowcy dmuchają. Akcja dmuchania, akcja znicz, akcja autobusy   :)
dodano 2014-07-23
~czytelnik ~czytelnik: Czarna owca w szeregach? Handel narkotykami 
"Podejrzanemu policjantowi i Bartłomiejowi R. grożą kary pozbawienia wolności do lat 10, pozostałym podejrzanym grożą kary pozbawienia wolności do lat 5." - informuje Prokuratura.
dodano 2014-10-29
~ciastek ~ciastek: Kozaki ze Skawińskiego komisariatu potrafią wykręcać ręce starszym osobą i małym dzieciom takie to gwiazdy , a komisarz to najjaśniejsza !
dodano 2014-11-11
~gość ~gość: Brawo za dzisiejszą interwencje na Bukowskiej. Jak tak można? Przyjechać na interwencje do gromady troglodytów, dać się zakrzyczeć dziewczynie która była z chuliganami, i nagle uciekać do wielkiego radiowozu, nie robiąc nic. Nawet nie odjechaliście za zakręt a goście rzucali w Waszą stronę butelkami i krzyczeli "CHWDP". Jak ma być szacunek do pracy policji, skoro nie potraficie nas, zwykłych mieszkańców obronić przed bandziorami?  A ten drugi przyjazd, teraz, jak się "towarzystwo" rozeszło, to niby po co?  Mam nadzieje, że chociaż przebiliście w swoim busiku opone na szkle, skoro pozwoliliście aby na Waszych oczach takie rzeczy się działy. 

Szacun
dodano 11 dni temu
~aaaa ~aaaa: Policjanci nie uciekli z ulicy Bukowskiej drogi gościu,tylko musieli odstąpić ,ponieważ mieli poważny wypadekw Borku Szlacheckim i nic nie przebili,a co się odwlecze to nie uciecze.Jak się coś pisze to chociaż powinno się mieć choć trochę pojęcia o tej służbie.Pozdrawiam.Ty drogi gościu nie masz.
dodano 4 dni temu
~JA ~JA: W domowym zaciszu, w wygodnym fotelu, w swojej twierdzy domowej, popijając soczek, oczywiście anonimowo - każdy jest znawcą na każdy temat, w tym oczywiście również na temat działalności Policji. Widząc a nic nie wiedząc można wyciągać różne wnioski, którym jest daleko do tzw. prawdy obiektywnej. Mamy wśród Naszego społeczeństwa najlepszych specjalistów od leczenia, nauczania, jazdy samochodem (!!!!!), i innych różnych dziedzin. A jak to wygląda w praktyce, to każdy widzi w realu.
Z najlepszymi pozdrowieniami ......
dodano 4 dni temu
Regulamin