LOGO
forum Logowanie Rejestracja Wypowiedz się
Jak oceniacie pracę SKAWIŃSKIEJ POLICJI???
Pokaż starsze wpisy
dodano 2010-11-06
~Gość ~Gość: zainteresować UKS / US, że nie dają paragonów.
dodano 2014-07-23
~gdzie oni są ~gdzie oni są: Głębokie żółte na skrzyżowaniach przy cmentarzu i Tesco, przejazd na czerwonym to domena panów kierowców. Królowie szos wiedzą, że drogówka przyjeżdża tylko do wypadków albo stoi gdzieś i kierowcy dmuchają. Akcja dmuchania, akcja znicz, akcja autobusy   :)
dodano 2014-07-23
~czytelnik ~czytelnik: Czarna owca w szeregach? Handel narkotykami 
"Podejrzanemu policjantowi i Bartłomiejowi R. grożą kary pozbawienia wolności do lat 10, pozostałym podejrzanym grożą kary pozbawienia wolności do lat 5." - informuje Prokuratura.
dodano 2014-10-29
~ciastek ~ciastek: Kozaki ze Skawińskiego komisariatu potrafią wykręcać ręce starszym osobą i małym dzieciom takie to gwiazdy , a komisarz to najjaśniejsza !
dodano 2014-11-11
~gość ~gość: Brawo za dzisiejszą interwencje na Bukowskiej. Jak tak można? Przyjechać na interwencje do gromady troglodytów, dać się zakrzyczeć dziewczynie która była z chuliganami, i nagle uciekać do wielkiego radiowozu, nie robiąc nic. Nawet nie odjechaliście za zakręt a goście rzucali w Waszą stronę butelkami i krzyczeli "CHWDP". Jak ma być szacunek do pracy policji, skoro nie potraficie nas, zwykłych mieszkańców obronić przed bandziorami?  A ten drugi przyjazd, teraz, jak się "towarzystwo" rozeszło, to niby po co?  Mam nadzieje, że chociaż przebiliście w swoim busiku opone na szkle, skoro pozwoliliście aby na Waszych oczach takie rzeczy się działy. 

Szacun
dodano 2015-07-24
~aaaa ~aaaa: Policjanci nie uciekli z ulicy Bukowskiej drogi gościu,tylko musieli odstąpić ,ponieważ mieli poważny wypadekw Borku Szlacheckim i nic nie przebili,a co się odwlecze to nie uciecze.Jak się coś pisze to chociaż powinno się mieć choć trochę pojęcia o tej służbie.Pozdrawiam.Ty drogi gościu nie masz.
dodano 2015-07-30
~JA ~JA: W domowym zaciszu, w wygodnym fotelu, w swojej twierdzy domowej, popijając soczek, oczywiście anonimowo - każdy jest znawcą na każdy temat, w tym oczywiście również na temat działalności Policji. Widząc a nic nie wiedząc można wyciągać różne wnioski, którym jest daleko do tzw. prawdy obiektywnej. Mamy wśród Naszego społeczeństwa najlepszych specjalistów od leczenia, nauczania, jazdy samochodem (!!!!!), i innych różnych dziedzin. A jak to wygląda w praktyce, to każdy widzi w realu.
Z najlepszymi pozdrowieniami ......
dodano 2015-07-30
~skawinianin ~skawinianin: Mimo wszystko szkoda że nikt z kierownictwa policji nie wypowiada się na forum jak to dawniej bywało.
dodano 2015-08-16
~małolat ~małolat: Do " gościa"
Skąd wiesz że krzyczeli przez "CH" a nie przez "H" ?
dodano 2015-08-16
~znajomy ~znajomy: Po co pisać na temat policji.To organ, który w całym kraju istnieje i robi wszystko,żeby przetrwać. Każdy, kto miał do czynienia z tym tworem wie, że robią tyle ile muszą i nic ponadto. Apeluję do wszystkich: jeśli chcecie zgłosić jakiekolwiek przestępstwo lub wykroczenie to zróbcie to oficjalnie, a nie na zasadzie, że pan policjant zapisze w brudnopisie i to koniec waszej przygody ze sprawą.
dodano 2015-08-28
~Skrybus ~Skrybus: To dziwne?!
Nikt nie odbiera telefonu !!!!!
dodano 2015-10-08
~fsdfsf ~fsdfsf: Bo nie płacili abonamentu? HAHAHA
dodano 2015-10-10
~. ~.: cisza
dodano 2016-04-07
~z ~z:

15
kwietnia Grzegorz Hajto przestał piastować stanowisko komendanta
skawińskiej policji. Do czasu powołania nowego komendanta, funkcję tę
będzie pełnić dotychczasowy zastępca, Andrzej Koterwas. 


Grzegorz
Hajto był szefem komisariatu policji w Skawinie od 2011 roku, kiedy
zastąpił Artura Kasickiego. Wcześniej przez cztery lata pracował na
stanowisku zastępcy. 15 kwietnia odszedł na emeryturę. 

dodano 2016-04-16
Regulamin